Медијавики:Гадгетс-дефинитион

Извор: Викикњиге
Пређи на навигацију Пређи на претрагу
  • цхаринсерт[РесоурцеЛоадер|дефаулт]|цхаринсерт.јс
  • цхаринсерт-цоре[РесоурцеЛоадер|хидден|депенденциес=медиаwики.тоолбар,јqуерy.теxтСелецтион,усер]|цхаринсерт-цоре.јс|цхаринсерт-цоре.цсс